Açıklama

Açıklama

Mesaj  W. Cassidy Jessie Black Bir C.tesi Ocak 24, 2009 8:02 pm

Bu başlığı, sadece Hogwarts'tan sorumlu olmamdan dolayı alelade bir yere değil de buraya açmayı uygun buldum. Öncelikle, burası tamamen RP dışı bir bölümdür. Buradan Hogwarts içi kurguları duyurmayı planlıyorum. Yani bir nevi sahne arkası görevi görüyor. Öğrenciler ve profesörler hakkında da kayıt tutmayı planlıyorum. Tabii sadece böyle diyince bir anlam ifade etmiyor sizin için. Açıklamaya çalışacağım fakat sürekli gelişen bir fikir olduğu için ne kadar yeterli olur bilemem.

1. Hogwarts Ana Kurgusu
Bir dönem boyunca peşinden koşturacağınız işlerin temelini oluşturur. Sitenin ana kurgusuyla bağlantılı olmakla beraber kendi içinde sadece Hogwarts'ı ilgilendirir. Kurgu için özel karakterler oluşturulur ve benim tarafımdan aktif üyelere verilir. Bir dönemlik karakterlerdir ve sahipleri, kimliklerini açıklamaz.

2. Hogwarts Yan Kurguları
Görev diye de adlandırabileceğimiz mini kurgulardır. Kurgu açıklandığında başvuran kişilerle gerçekleştirilir. Veya aktif bir üyeye hediye edilebilir.

3. Oyuncu Listesi
Bunun için yeni bir alt forum açmalı mıyım diye düşünüyorum. Biraz zahmetli bir iş. Yapılan roleplayinglerin başlıklarının linklerinin atılmasına dayanıyor. Böylece aktif üyeler belirleniyor. Buna göre ödüllendirme yapılıyor.

4. Ödül Dağıtımı
Aktif oyunculara verilecek eşyalardan bahsediyorum. Bu bir şişe felix felicis veya görünmezlik pelerini olabilir. Ancak dikkat! Bu tip şeylerin hediye edilmesine gerek yok diye düşünüyorsanız karşıma sağlam bir kurguyla gelmeniz lazım.

Şimdilik aklımdakiler bu kadar. Yakın zamanda bahsettiğim şeyler için harekete geçeceğim. Bu sadece deneme gibi bir şey. Sorularınızı bu başlık altından sorabilirsiniz.

Son olarak, bu dönemki kurgu için Twilight fanlarını göz önüne aldığımı bilesiniz.

iyi eğlenceler.
W. Cassidy Jessie Black
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi

Kullanıcı profilini gör http://avadakedavra.wowrpg.org